IrelandInstantBooking.com - otel veya pansiyon satışlarınızı büyütmeye yardımcı olmak için

2023'de kazanmanız gereken kesin araç ve hizmetlere sahibiz! Ortak olarak, sadece kazandığınızda başarılı oluruz ve büyük kazanmanızı isteriz. Şimdi geleceği ve yenilenen büyümeyi planlamanın tam zamanı. Rekabet stratejinizi değerlendirme ve mümkün olan yerlerde maliyetleri azaltma zamanı. Büyük bir geri dönüşe veya yeniden açılmaya hazır mısınız? Veya belki de son yıllarda elde ettiğiniz büyümeden yararlanmak istersiniz.

otel pazarlama araçları

2023 için yeni! Otelimiz ve Hostel ortaklarımız için size bu rakipsiz fırsatları sunuyoruz.

İşte şimdi yapmanız gerekenler. Ireland Instant Booking (Instant World Booking) büyüme stratejileri ve kâr marjınızı hemen artıracak belirli eylemler geliştirmek için oteller ve pansiyonlarla yakın işbirliği içinde çalışır. Ödediğiniz geçerli harici hizmetleri, özellikle yazılım ve çevrimiçi rezervasyon hizmetlerini değerlendirin. Birçok çevrimiçi seyahat acentesinin (OTA) ve yazılım sağlayıcısının son yıllarda fiyatları önemli ölçüde artırdığını bilin. Ve bulunduğunuz yeri veya belirli bir durumu düşünmezler. Ama şimdi farklı bir döneme girdik. Instant World Booking'de son yirmi yıldır sloganlarımızdan biri 'Teknoloji her zaman maliyetlerinizi azaltmalıdır'. İşte size sunacağımız şeyler:

Rezervasyon motorları

1.  ÜCRETSİZ Rezervasyon Motoru
otel pazarlama araçları

Web siteniz, sosyal medya ve daha fazlası için mükemmel.

Bu, bazı şirketler tarafından sunulan tipik ücretsiz sürüm değildir. Bu tam hizmetimiz, Rezervasyon Motorumuz, tamamen sizin için ücretsizdir. Bekleme! Bu teklif sadece sınırlı bir süre için geçerlidir.

IWBmob Booking Engine mobil cihazlarda daha iyi çalışır ve kullanıcılar için kolaydır. Ayrıca, ödeme işlemleri ve depozitolar mümkündür. Web sitenizin kârlılığını hemen artırın.

Daha fazla bilgi edin

2.  Facebook "Hemen yer ayır"
otel gelir büyüme stratejileri

Her otel ve konaklama işletmesi için hemen hemen gerekli: Facebook 'Şimdi rezervasyon yap' düğmesi.

Onsuz, doğrudan rezervasyonlar için en önemli kanallardan birini bırakıyorsunuz. Bununla birlikte, rezervasyonlarınız ve kar marjınız anında artar. Bunu sizin için ücretsiz olarak ayarlayacağız, genellikle sadece birkaç saat içinde.

Facebook hesabınızı oluşturma veya yönetme konusunda yardıma mı ihtiyacınız var? Sayfanızın yönetiminde size en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.

Bize Ulaşın

Mülk ve Kanal Yönetimi

3.  İki ay ÜCRETSİZ
ön büro sistemi oteller

En az 2 ay IWBFrontDesk satın aldığınızda 2 ay ücretsiz kazanın.

IWBFrontDesk, her türlü otel, pansiyon ve konaklama için ön büro sistemimizdir (PMS). Rakip yazılımdan çok daha ucuz fiyatlı, şimdi satın alma işleminizle birlikte 2 aylık ücretsiz hizmet alabilirsiniz.

Dene! IWBFrontDesk artık istediğiniz özelliklere ve mülkünüzün operasyonlarının her yönünü yönetmek için ihtiyacınız olan araçlara sahiptir. Temiz ve basit arayüzü kullanımı sezgisel. IWBFrontDesk, IWBmob Rezervasyon Motoru ve en popüler kanal yöneticilerinden bazılarıyla mükemmel bir şekilde bütünleşir.

Başlamak

4.  Ücretsiz Takvim PMS Lite
ön büro sistemi oteller

Takvim sistemimizi (PMS Lite) kullanmanız ücretsizdir. Artı, şimdi Kanal Yöneticimize ücretsiz bağlanıyor.

Ireland Instant Booking'de takvim arayüzümüz, oteller ve konaklama mülkleri için kullanımı kolay, ancak son derece güçlü olmasıyla ünlüdür. Daha da iyisi, tüm harici rezervasyon sitelerinizi MyAllocator ile bağlamak ve senkronize etmek için arayüzü kullanabilirsiniz (üyelik gerekir). MyAllocator, dünyanın önde gelen kanal yöneticilerinden biridir. MyAllocator hesabınızın kurulumunu başlatabiliriz. Ve PMS Lite arayüzümüzü kullanmanın faydaları çoktur. Karmaşık MyAllocator hata kodları veya kanal hataları hakkında endişelenmenize gerek yok. IWB bunu sizin için halleder.

Başlamak

Çevrimiçi ve Sosyal Medya Pazarlaması

5.  Web Sitesi Geliştirme
otel pazarlama araçları

Yeni bir web sitesine ihtiyacınız var. Fiyatınızı adlandırın!

Araştırmalar, otel web sitelerinin% 58'inden fazlasının eski veya en az 4 yaşında olduğunu göstermektedir. Gezginler, rezervasyonlarını yapmadan önce bir otelin web sitesini görüntüleyerek ortalama 29,8 dakika geçirirler. Ziyaretçilerin% 77'si web sitesi tasarımının kalitesinden büyük ölçüde etkileniyor.

Bu nedenle otellerin, müşterilerin ilgisini çeken ve ilgisini çeken üstün bir web sitesi deneyimi sağlaması gerekir.

Oteliniz veya konaklama tesisiniz için özel, öncü bir web sitesi geliştireceğiz.

İşte en iyi kısmı: Kendi fiyatınızı adlandırın! Bekleme. Bu, yeni bir web sitesi ile pazarlama deneyiminizi artırmak için en uygun zamandır. Fiyatlar için kontrol edin, sonra bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın

6.  Sosyal medya pazarlamacılığı
otel pazarlama araçları

Facebook ve Instagram'da harika bir varlık oluşturun.

Araştırmalar, seyahat pazarlamacılarının% 60'ının Facebook ve Instagram'ı yeni kitleleri hedeflemek için en etkili kanallar olarak gördüğünü gösteriyor. Aslında, binyılların% 84'ü, başkalarının sosyal medya yayınlarına dayanarak kendi yolculuklarını planlayacaklarını söylüyor. Bu kesinlikle katılmanız gereken bir alandır.

Sosyal medya pazarlaması sadece ilan etmekle ilgili değildir. Seçilmiş içeriğe ve metne ihtiyacınız var. Hedefleme ve etkileşim zorunludur.

Sosyal medyadaki varlığınızı değerlendirmemize ve ücretsiz öneriler sunmamıza izin verin. Ayrıca isteğiniz üzerine sosyal medya ilanlarınızı ve pazarlamanızı da yöneteceğiz. Her zaman otel bütçeniz dahilinde çalışıyoruz, garantili.

Bize Ulaşın

7.  Video Prodüksiyon
ön büro sistemi oteller

Yarı fiyat! Bugün oteliniz, pansiyonunuz veya diğer konaklama yerleriniz için bir tanıtım videosu edinin.

Video, müşteri katılımını artırır ve% 50 daha hızlı gelir artışı sağlayabilir. Ayrıca otel web sitelerinden rezervasyonlarınızı% 80 oranında artırabilir. Otelinizin uygun fiyatlı videolarını üretiyoruz.

Daha ikna edici mi ihtiyacınız var? İstatistiklerin tamamını alın ve demolarımıza göz atın. Evet, daha fazla harcayabilirsiniz, ama neden?

Daha fazla bilgi edin

Daha fazla hizmet